Koszyk wałeczkowe CR25X42X45
Odniesienie : CR25X42X45
GEN
Opis
Koszyk Wałeczkowe, znana pod numerem referencyjnym CR25X42X45, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 42 mm oraz grubość 45 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    42  MM
  • GRUBOŚĆ
    45  MM
  • WAGA
    100  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis