Rolka prowadząca z łożyskiem kulkowym NATV10-PP
Odniesienie : NATV10-PP
GEN
Opis
Rolka Prowadząca Z łożyskiem Kulkowym, znany pod numerem referencyjnym NATV10-PP, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 15 mm.