Popychacz krzywkowy LFR5201-12KDD
Odniesienie : LFR5201-12KDD
GEN
Opis
Popychacz Krzywkowy, znany pod numerem referencyjnym LFR5201-12KDD, marki Ogólny, ma średnicę wewnętrzną 12mm, średnicę zewnętrzną 35mm oraz grubość 15.9mm.
  21 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 695-ZZ GEN
Pyłoszczelność
ŁOŻYSKO KULKOWE 695-ZZ
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-10 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-10
Smar - LGMT2-35G-SKF SKF
SMAR LGMT2-35G-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    15.9  MM
  • WAGA
    80  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis