Popychacz krzywkowy KR30-PP-SKF
Odniesienie : KR30-PP-SKF
SKF
Opis
Popychacz Krzywkowy, znany pod numerem referencyjnym KR30-PP-SKF, marki SKF, ma średnicę wewnętrzną 12mm, średnicę zewnętrzną 30mm oraz grubość 14mm.
  9 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6005-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6005-2RSH-SKF
Nakrętka łożyskowa - KM9-SKF SKF
NAKRĘTKA ŁOŻYSKOWA KM9-SKF
Uszczelka O-ring - OR-36X3.50-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-36X3.50-NBR70
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    30  MM
  • GRUBOŚĆ
    14  MM
  • WYSOKA PRĘDKOŚĆ
    4500  RPM
  • WAGA
    112  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    6.16  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    8  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis