Popychacz krzywkowy CF30-VBUU-IKO
Odniesienie : CF30-VBUU-IKO
IKO
Opis
Popychacz Krzywkowy, znany pod numerem referencyjnym CF30-VBUU-IKO, marki IKO, ma średnicę wewnętrzną 30mm, średnicę zewnętrzną 80mm oraz grubość 35mm.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP8040-P10 GEN
TULEJA PAP PAP8040-P10
Popychacz krzywkowy - CF30-VB-IKO IKO
POPYCHACZ KRZYWKOWY CF30-VB-IKO
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    35  MM
  • WAGA
    1894  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis