Popychacz krzywkowy CF24-VB-IKO
Odniesienie : CF24-VB-IKO
IKO
Opis
Popychacz Krzywkowy, znany pod numerem referencyjnym CF24-VB-IKO, marki IKO, ma średnicę wewnętrzną 24mm, średnicę zewnętrzną 62mm oraz grubość 29mm.
  1 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelka O-ring - OR-55X3-NBR90 GEN
USZCZELKA O-RING OR-55X3-NBR90
Podkładka zabezpieczająca - MB20 GEN
PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA MB20
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    24  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    62  MM
  • GRUBOŚĆ
    29  MM
  • WAGA
    955  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis