Łożysko kulkowe TGB10872-SNR
Odniesienie : TGB10872-SNR
SNR
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako TGB10872-SNR SNR, ma średnicę wewnętrzną 72mm, średnicę zewnętrzną 108mm i grubość 17mm.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Główki cięgieł TSF - SI6-T-K GEN
GŁÓWKI CIĘGIEŁ TSF SI6-T-K
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    72  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    108  MM
  • GRUBOŚĆ
    17  MM
  • WAGA
    1155  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Co oznacza przyrostek ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Te przyrostki oznaczają „z 1 lub 2 gumowymi uszczelkami”. W 123Roulement używamy liczby "2", gdy łożysko jest uszczelnione po obu stronach