Łożysko kulkowe SYNT55-L-SKF
Odniesienie : SYNT55-L-SKF
SKF
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako SYNT55-L-SKF SKF, ma średnicę wewnętrzną 55mm, średnicę zewnętrzną 210mm i grubość 70mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    55  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    210  MM
  • GRUBOŚĆ
    70  MM
  • WAGA
    6200  G
  • WYSOKA PRĘDKOŚĆ
    3100  RPM
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    125  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    137  KN
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Co oznacza przyrostek ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Te przyrostki oznaczają „z 1 lub 2 gumowymi uszczelkami”. W 123Roulement używamy liczby "2", gdy łożysko jest uszczelnione po obu stronach