Łożysko kulkowe L17-TVP-FAG
Odniesienie : L17-TVP-FAG
FAG
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako L17-TVP-FAG FAG, ma średnicę wewnętrzną 17mm, średnicę zewnętrzną 40mm i grubość 10mm.