Łożysko kulkowe B17-116-T1XDGCMR-NSK
Odniesienie : B17-116-T1XDGCMR-NSK
NSK
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako B17-116-T1XDGCMR-NSK NSK, ma średnicę wewnętrzną 17mm, średnicę zewnętrzną 52mm i grubość 18mm.
  3 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - B10-27D GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE B10-27D
Simmering - OAS-40X52X7-FPMSS GEN
SIMMERING OAS-40X52X7-FPMSS
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    17  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    52  MM
  • GRUBOŚĆ
    18  MM
  • WAGA
    175  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Co oznacza przyrostek ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Te przyrostki oznaczają „z 1 lub 2 gumowymi uszczelkami”. W 123Roulement używamy liczby "2", gdy łożysko jest uszczelnione po obu stronach