Łożysko kulkowe B10-50TT-PFI
Odniesienie : B10-50TT-PFI
PFI
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako B10-50TT-PFI PFI, ma średnicę wewnętrzną 10mm, średnicę zewnętrzną 27mm i grubość 11mm.