Łożysko kulkowe 63-28-Z-KOYO
Odniesienie : 63-28-Z-JTEKT
JTEKT
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako 63-28-Z-KOYO JTEKT, ma średnicę wewnętrzną 28mm, średnicę zewnętrzną 68mm i grubość 18mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6204-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6204-SKF
Simmering - OAS-20X37X7-NBR GEN
SIMMERING OAS-20X37X7-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    28  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    68  MM
  • GRUBOŚĆ
    18  MM
  • HYDROIZOLACJA
    Pojedyncza metalowa uszczelka
  • WAGA
    300  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Co oznacza przyrostek ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Te przyrostki oznaczają „z 1 lub 2 gumowymi uszczelkami”. W 123Roulement używamy liczby "2", gdy łożysko jest uszczelnione po obu stronach