Łożysko kulkowe 63-22-LLU-5K-NTN
Odniesienie : 63-22-LLU-5K-NTN
NTN
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako 63-22-LLU-5K-NTN NTN, ma średnicę wewnętrzną 22mm, średnicę zewnętrzną 56mm i grubość 16mm.