Łożysko kulkowe 63-22-C3-NTN
Odniesienie : 63-22-C3-NTN
NTN
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako 63-22-C3-NTN NTN, ma średnicę wewnętrzną 22mm, średnicę zewnętrzną 56mm i grubość 16mm.
  7 części w magazynie (6 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-20X40X7-NBR GEN
SIMMERING OAS-20X40X7-NBR
Łożysko kulkowe - 6305-C3-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6305-C3-SKF
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-8 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-8
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    22  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    56  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • LUZ PROMIENIOWY
    C3
  • KLATKA
    Blacha
  • HYDROIZOLACJA
    Nie jest wodoszczelny
  • MATERIAŁ
    STAL
  • WAGA
    183  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    20.4  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    9.25  KN
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Co oznacza przyrostek ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Te przyrostki oznaczają „z 1 lub 2 gumowymi uszczelkami”. W 123Roulement używamy liczby "2", gdy łożysko jest uszczelnione po obu stronach