Łożysko kulkowe 62304-2RS-D17-C3-PFI
Odniesienie : 62304-2RS-D17-C3-PFI
PFI
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako 62304-2RS-D17-C3-PFI PFI, ma średnicę wewnętrzną 17mm, średnicę zewnętrzną 52mm i grubość 21mm.
  20 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 62201-A-2RSR-FAG FAG
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 62201-A-2RSR-FAG
Smar - LGMT2-35G-SKF SKF
SMAR LGMT2-35G-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    17  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    52  MM
  • GRUBOŚĆ
    21  MM
  • HYDROIZOLACJA
    Podwójna wodoszczelność
  • WAGA
    210  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Co oznacza przyrostek ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Te przyrostki oznaczają „z 1 lub 2 gumowymi uszczelkami”. W 123Roulement używamy liczby "2", gdy łożysko jest uszczelnione po obu stronach