Łożysko kulkowe 6202-47-ZZ-ZEN
Odniesienie : 6202-2Z-OD47-ZEN
ZEN
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako 6202-47-ZZ-ZEN ZEN, ma średnicę wewnętrzną 15mm, średnicę zewnętrzną 47mm i grubość 11mm.