Łożysko kulkowe 62-22-JTEKT
Odniesienie : 62-22-JTEKT
JTEKT
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako 62-22-JTEKT JTEKT, ma średnicę wewnętrzną 22mm, średnicę zewnętrzną 50mm i grubość 14mm.
  34 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Podkładka zabezpieczająca - MB6 GEN
PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA MB6
Inne łożyska - TM-SC03A53-C3-NTN NTN
INNE ŁOŻYSKA TM-SC03A53-C3-NTN
Simmering - OAS-12X18X5-NBR GEN
SIMMERING OAS-12X18X5-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    22  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    50  MM
  • GRUBOŚĆ
    14  MM
  • WAGA
    131  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Co oznacza przyrostek ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Te przyrostki oznaczają „z 1 lub 2 gumowymi uszczelkami”. W 123Roulement używamy liczby "2", gdy łożysko jest uszczelnione po obu stronach