Łożysko kulkowe 62-22-2RS-C3
Odniesienie : 62-22-2RS-C3
GEN
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako 62-22-2RS-C3 Ogólny, ma średnicę wewnętrzną 22mm, średnicę zewnętrzną 50mm i grubość 14mm.
  18 części w magazynie (18 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-30X50X7-NBR GEN
SIMMERING OAS-30X50X7-NBR
Łożysko kulkowe - 6904-2RS-C3 GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6904-2RS-C3
Podkładka oporowa - AS3047 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS3047
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    22  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    50  MM
  • GRUBOŚĆ
    14  MM
  • HYDROIZOLACJA
    Podwójna wodoszczelność
  • WAGA
    124  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Co oznacza przyrostek ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Te przyrostki oznaczają „z 1 lub 2 gumowymi uszczelkami”. W 123Roulement używamy liczby "2", gdy łożysko jest uszczelnione po obu stronach