Łożysko kulkowe 608-2RS-W11-EZO
Odniesienie : 608-2RS-W11-EZO
EZO
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako 608-2RS-W11-EZO EZO, ma średnicę wewnętrzną 8mm, średnicę zewnętrzną 22mm i grubość 11mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 3201-ZZB-TVH-FAG FAG
Pyłoszczelność
ŁOŻYSKO KULKOWE 3201-ZZB-TVH-FAG
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    8  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    22  MM
  • GRUBOŚĆ
    11  MM
  • HYDROIZOLACJA
    Podwójna wodoszczelność
  • WAGA
    17  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Co oznacza przyrostek ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Te przyrostki oznaczają „z 1 lub 2 gumowymi uszczelkami”. W 123Roulement używamy liczby "2", gdy łożysko jest uszczelnione po obu stronach