Łożysko kulkowe 6003-15-4DYA1SH2CS10-JTEKT
Odniesienie : 6003-15-4DYA1SH2CS10-JTEKT
JTEKT
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako 6003-15-4DYA1SH2CS10-JTEKT JTEKT, ma średnicę wewnętrzną 17mm, średnicę zewnętrzną 38mm i grubość 10mm.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-20X33X5-NBR GEN
SIMMERING OAS-20X33X5-NBR
Łożysko igiełkowe typ HK - 7E-HKS33X38X8-NTN NTN
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE TYP HK 7E-HKS33X38X8-NTN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    17  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    38  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • WAGA
    52  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Co oznacza przyrostek ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Te przyrostki oznaczają „z 1 lub 2 gumowymi uszczelkami”. W 123Roulement używamy liczby "2", gdy łożysko jest uszczelnione po obu stronach