Łożysko kulkowe 60-32-LLU-5K-NTN
Odniesienie : 60-32-LLU-5K-NTN
NTN
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako 60-32-LLU-5K-NTN NTN, ma średnicę wewnętrzną 32mm, średnicę zewnętrzną 58mm i grubość 13mm.