Łożysko kulkowe 60-28-LLU-C3-NTN
Odniesienie : 60-28-LLU-C3-NTN
NTN
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako 60-28-LLU-C3-NTN NTN, ma średnicę wewnętrzną 28mm, średnicę zewnętrzną 52mm i grubość 12mm.