Łożysko kulkowe 60-28-JR2-C4-NTN
Odniesienie : 60-28-JR2-C4-NTN
NTN
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako 60-28-JR2-C4-NTN NTN, ma średnicę wewnętrzną 28mm, średnicę zewnętrzną 52mm i grubość 12mm.
  3 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6000-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6000-SKF
Środek do zabezpieczania gwintów - FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE LOCTITE
ŚRODEK DO ZABEZPIECZANIA GWINTÓW FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    28  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    52  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • WAGA
    98  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Co oznacza przyrostek ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Te przyrostki oznaczają „z 1 lub 2 gumowymi uszczelkami”. W 123Roulement używamy liczby "2", gdy łożysko jest uszczelnione po obu stronach