Łożysko kulkowe 60-22-LLU-C3-NTN
Odniesienie : 60-22-LLU-C3-NTN
NTN
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako 60-22-LLU-C3-NTN NTN, ma średnicę wewnętrzną 22mm, średnicę zewnętrzną 44mm i grubość 12mm.