Łożysko kulkowe 28TM14-CG24-SA-NSK
Odniesienie : 28TM14U40AL-A-NSK
NSK
Opis
Łożysko Kulkowe, znane jako 28TM14-CG24-SA-NSK NSK, ma średnicę wewnętrzną 28mm, średnicę zewnętrzną 69mm i grubość 15mm.
  42 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Podkładka oporowa - AS5070 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS5070
Simmering - OAS-43X59X10-NBR GEN
SIMMERING OAS-43X59X10-NBR
Łożysko kulkowe - B25-267-G-5C-01-NSK NSK
ŁOŻYSKO KULKOWE B25-267-G-5C-01-NSK
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    28  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    69  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • WAGA
    270  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Co oznacza przyrostek ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Te przyrostki oznaczają „z 1 lub 2 gumowymi uszczelkami”. W 123Roulement używamy liczby "2", gdy łożysko jest uszczelnione po obu stronach