Wewnętrzna bieżnia łożyska IR50X55X35
Odniesienie : IR50-55-35
GEN
Opis
Wewnętrzna Bieżnia łożyska, znana pod numerem referencyjnym IR50X55X35 marki Ogólny, ma średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz długość 35 mm.
  34 części w magazynie (6 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-150 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-150
4 4
Łożysko igiełkowe typ HK - HK5520-HLA-INA INA
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE TYP HK HK5520-HLA-INA
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    35  MM
  • TYP
    IR
  • WAGA
    112  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis