Wewnętrzna bieżnia łożyska IR30-35-46
Odniesienie : IR30X35X46
GEN
Opis
Wewnętrzna Bieżnia łożyska, znana pod numerem referencyjnym IR30-35-46 marki Ogólny, ma średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz długość 46 mm.
  50+ części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR30X35X30 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR30X35X30
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    46  MM
  • TYP
    IR
  • WAGA
    90  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis