Wewnętrzna bieżnia łożyska IR20-25-17
Odniesienie : IR20-25-17
GEN
Opis
Wewnętrzna Bieżnia łożyska, znana pod numerem referencyjnym IR20-25-17 marki Ogólny, ma średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 25 mm oraz długość 17 mm.
  10 części w magazynie (22 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR20X25X12.50 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR20X25X12.50
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    25  MM
  • GRUBOŚĆ
    17  MM
  • TYP
    IR
  • WAGA
    23  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis