Wewnętrzna bieżnia łożyska IR17-22-14
Odniesienie : IR17-22-14
GEN
Opis
Wewnętrzna Bieżnia łożyska, znana pod numerem referencyjnym IR17-22-14 marki Ogólny, ma średnicę wewnętrzną 17 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz długość 14 mm.
  50 części w magazynie (21 godzin temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko igiełkowe typ HK - HK2214-RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE TYP HK HK2214-RS
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR17X22X13 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR17X22X13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    17  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    22  MM
  • GRUBOŚĆ
    14  MM
  • WAGA
    16  G
Opis