Wewnętrzna bieżnia łożyska IR130X145X35
Odniesienie : IR130-145-35
GEN
Opis
Wewnętrzna Bieżnia łożyska, znana pod numerem referencyjnym IR130X145X35 marki Ogólny, ma średnicę wewnętrzną 130 mm, średnicę zewnętrzną 145 mm oraz długość 35 mm.
  50+ części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OA-145X175X15-NBR GEN
SIMMERING OA-145X175X15-NBR
Wewnętrzna bieżnia łożyska - LRTZ556326-IKO IKO
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA LRTZ556326-IKO
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    130  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    145  MM
  • GRUBOŚĆ
    35  MM
  • WAGA
    927  G
Opis