Łożysko igiełkowe wzdłużne AZK901209-IKO
Odniesienie : AZK901209-IKO
IKO
Opis
Łożysko Igiełkowe Wzdłużne, znana pod numerem referencyjnym AZK901209-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 90 mm, średnicę zewnętrzną 120 mm oraz grubość 9 mm.
  5 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-30X40X8-NBR GEN
SIMMERING OAS-30X40X8-NBR
Tuleja PAP - PAP1615-P10 GEN
TULEJA PAP PAP1615-P10
Łożysko stożkowe - 32307-TIMKEN TIMKEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 32307-TIMKEN
DANE TECHNICZNE
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    90  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    120  MM
  • GRUBOŚĆ
    9  MM
  • WAGA
    290  G
Opis