Łożysko igiełkowe wzdłużne AZK24038020-IKO
Odniesienie : AZK24038020-IKO
IKO
Opis
Łożysko Igiełkowe Wzdłużne, znana pod numerem referencyjnym AZK24038020-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 240 mm, średnicę zewnętrzną 380 mm oraz grubość 20 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    240  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    380  MM
  • GRUBOŚĆ
    20  MM
  • WAGA
    9440  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis