Łożysko igiełkowe wzdłużne AZK20034015-IKO
Odniesienie : AZK20034015-IKO
IKO
Opis
Łożysko Igiełkowe Wzdłużne, znana pod numerem referencyjnym AZK20034015-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 200 mm, średnicę zewnętrzną 340 mm oraz grubość 15 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    200  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    340  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • WAGA
    6120  G
Opis