Łożysko igiełkowe wzdłużne AZK19025520-IKO
Odniesienie : AZK19025520-IKO
IKO
Opis
Łożysko Igiełkowe Wzdłużne, znana pod numerem referencyjnym AZK19025520-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 190 mm, średnicę zewnętrzną 255 mm oraz grubość 20 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    190  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    255  MM
  • GRUBOŚĆ
    20  MM
  • WAGA
    3100  G
Opis