Łożysko igiełkowe wzdłużne AZK18031015-IKO
Odniesienie : AZK18031015-IKO
IKO
Opis
Łożysko Igiełkowe Wzdłużne, znana pod numerem referencyjnym AZK18031015-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 180 mm, średnicę zewnętrzną 310 mm oraz grubość 15 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    180  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    310  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • WAGA
    5200  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis