Łożysko igiełkowe wzdłużne AZK12015511-IKO
Odniesienie : AZK12015511-IKO
IKO
Opis
Łożysko Igiełkowe Wzdłużne, znana pod numerem referencyjnym AZK12015511-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 120 mm, średnicę zewnętrzną 155 mm oraz grubość 11 mm.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko baryłkowe - 22210-CC-W33 GEN
ŁOŻYSKO BARYŁKOWE 22210-CC-W33
Podkładka oporowa - GS120155-IKO IKO
PODKŁADKA OPOROWA GS120155-IKO
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    120  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    155  MM
  • GRUBOŚĆ
    11  MM
  • WAGA
    630  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis