Łożysko igiełkowe wzdłużne AZ6510027-IKO
Odniesienie : AZ6510027-IKO
IKO
Opis
Łożysko Igiełkowe Wzdłużne, znana pod numerem referencyjnym AZ6510027-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 65 mm, średnicę zewnętrzną 100 mm oraz grubość 27 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    65  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    100  MM
  • GRUBOŚĆ
    27  MM
  • WAGA
    860  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis