Łożysko igiełkowe wzdłużne AZ14024039-IKO
Odniesienie : AZ14024039-IKO
IKO
Opis
Łożysko Igiełkowe Wzdłużne, znana pod numerem referencyjnym AZ14024039-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 140 mm, średnicę zewnętrzną 240 mm oraz grubość 39 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    140  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    240  MM
  • GRUBOŚĆ
    39  MM
  • WAGA
    8680  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis