Łożysko igiełkowe wzdłużne AXK160200
Odniesienie : AXK160200
GEN
Opis
Łożysko Igiełkowe Wzdłużne, znana pod numerem referencyjnym AXK160200, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 160 mm, średnicę zewnętrzną 200 mm oraz grubość 5 mm.