Koszyk igiełkowy K68-74-20-NTN
Odniesienie : K68-74-20-NTN
NTN
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K68-74-20-NTN, marki NTN, posiada średnicę wewnętrzną 68 mm, średnicę zewnętrzną 74 mm oraz grubość 20 mm.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    68  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    74  MM
  • GRUBOŚĆ
    20  MM
  • WAGA
    60  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis