Koszyk igiełkowy K55-63-20-SKF
Odniesienie : K55X63X20-SKF
SKF
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K55-63-20-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 55 mm, średnicę zewnętrzną 63 mm oraz grubość 20 mm.