Koszyk igiełkowy K40X45X27-NTN
Odniesienie : K40X45X27-NTN
NTN
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K40X45X27-NTN, marki NTN, posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 27 mm.
  8 do 10 dni (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Koszyk igiełkowy - K40X45X27-B-0-7-INA INA
KOSZYK IGIEŁKOWY K40X45X27-B-0-7-INA
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    45  MM
  • GRUBOŚĆ
    27  MM
  • WYSOKA PRĘDKOŚĆ
    12000  RPM
  • WAGA
    44  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    33.5  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    72.5  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis