Koszyk igiełkowy K32-40-36-H-KOYO
Odniesienie : K32-40-36-H-JTEKT
JTEKT
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K32-40-36-H-KOYO, marki JTEKT, posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 36 mm.
  3 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Koszyk igiełkowy - K32X37X27-SKF SKF
KOSZYK IGIEŁKOWY K32X37X27-SKF
Simmering - BC-30X40X7-NBR GEN
SIMMERING BC-30X40X7-NBR
Pierścienie E-clip - E-CLIP-7 GEN
PIERŚCIENIE E-CLIP E-CLIP-7
7 7
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    32  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    40  MM
  • GRUBOŚĆ
    36  MM
  • WYSOKA PRĘDKOŚĆ
    9000  RPM
  • WAGA
    69  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    52.3  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    86.4  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis