Koszyk igiełkowy K22-28-16-ZEN
Odniesienie : K22-28-16-ZEN
ZEN
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K22-28-16-ZEN, marki ZEN, posiada średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz grubość 16 mm.
  8 części w magazynie (9 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 61803-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 61803-2RS
Simmering - OAS-25X40X7-NBR GEN
SIMMERING OAS-25X40X7-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    22  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    28  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • WAGA
    17  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis