Koszyk igiełkowy K20X24X10
Odniesienie : K20X24X10
GEN
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K20X24X10, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 24 mm oraz grubość 10 mm.