Koszyk igiełkowy K18X22X17-JTEKT
Odniesienie : K18X22X17-JTEKT
JTEKT
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K18X22X17-JTEKT, marki JTEKT, posiada średnicę wewnętrzną 18 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 17 mm.