Koszyk igiełkowy K14X18X15S-NTN
Odniesienie : K14X18X15S-NTN
NTN
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K14X18X15S-NTN, marki NTN, posiada średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 18 mm oraz grubość 15 mm.
  4 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Kulka - BA-7-INOX GEN
KULKA BA-7-INOX
7 7
Koszyk igiełkowy - K14-18-15-TN-SKF SKF
KOSZYK IGIEŁKOWY K14-18-15-TN-SKF
Simmering - OAS-26X42X7-FPM GEN
SIMMERING OAS-26X42X7-FPM
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    14  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    18  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • WAGA
    11  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis