Koszyk igiełkowy K14X17X10
Odniesienie : K14X17X10
GEN
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K14X17X10, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 17 mm oraz grubość 10 mm.