Koszyk igiełkowy K12-16-10-NTN
Odniesienie : K12-16-10-NTN
NTN
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K12-16-10-NTN, marki NTN, posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 16 mm oraz grubość 10 mm.