Łożysko igiełkowe RPNA-20-35-SKF
Odniesienie : RPNA-20-35-SKF
SKF
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym RPNA-20-35-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 16 mm.
  6 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Rolka bieżna typu jarzmowego - NUTR15 GEN
ROLKA BIEŻNA TYPU JARZMOWEGO NUTR15
Podkładka oporowa - AS2035-IKO IKO
PODKŁADKA OPOROWA AS2035-IKO
Środek do zabezpieczania gwintów - 270-10ML-LOCTITE LOCTITE
ŚRODEK DO ZABEZPIECZANIA GWINTÓW 270-10ML-LOCTITE
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • WAGA
    64  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis